What we kentoo

for you?

Oferta

Kentoo to 25-osobowy zespół, posiadający 15 lat doświadczenia w projektowaniu i programowaniu rozbudowanych aplikacji web oraz mobile. Uwielbiamy podejmować ambitne wyzwania i doprowadzać je do pomyślnego finału. W ostatnich latach skupiamy się na rozwiązaniach mobilnych w grach i aplikacjach w celach rozrywkowych i edukacyjnych.

Naszą szczególną specjalizacją jest AR oraz VR. Oferujemy w ogromny know-how, pomysły na nowe sposoby interakcji, komunikacji oraz wizualizacji – aby zwiększyć atrakcyjność i skuteczność dla grupy docelowej.

Stworzyliśmy setki projektów webowych i mobilnych dla klientów korporacyjnych, jak i startupów z branż e-commerce, entertainment, bigdata, telco, IoT i innych.


Projektowanie gier i aplikacji

Oferujemy projekt i wykonanie gier i aplikacji na zamówienie: projekt graficzny, programowanie i optymalizację UX.


Zapraszamy do współpracy w zakresie projektowania gier i aplikacji Android, iOS, VR i AR. Zapewniamy doradztwo biznesowe (monetyzacja, retencja, wskaźniki rentowności), design: mechnika, ergonomia, wyważanie poziomów trudności, concept arty postaci i otoczenia, grafika: 2D, 3D, pixelart, dialogi, udźwiękowienie, muzykę, testy A/B i optymalizację pod kątem User Experience oraz wsparcie promocji.


Odbiorca - dla kogo?

Nasza oferta skierowana jest do każdego, kto chciałby wydać grę, lecz potrzebuje wsparcia w zakresie designu i programowania, w szczególności:


Agencje marketingowe

Stworzymy grę reklamową zgodną z ideą przyświecającą kampanii. Zaprojektujemy grafikę 2D i 3D zgodną z kreacjami kampanii.


Agencje eventowe

Oferujemy projektowanie gier i aplikacji VR i AR oraz doradzwtwo w kwestii dobrania odpowiedniego sprzętu. VR, AR oraz MR to doskonałe narzędzie marketingowe na wszelkiego rodzaju wydarzenia, które przyciągnie uwagę i uatrakcyjni każde wydarzenie.


Instytucje publiczne (gry edukacyjne)

Gry to nowoczesne narzędzie do angażowania grupy docelowej w istotne przedsięwzięcia. Idealnym przykładem są na przykład gry miejske, które mogą uczyć historii danego regionu i zachęcą do aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Wystarczy przesłać do nas cel akcji, a my zaproponujemy odpowiednią grę.


Przedsiębiorcy z wizją

Gry to nie tylko rozrywka, ale również poważny biznes. Połączenie dobrego pomysłu i solidnego wykonania może zaowocować imponującym ROI. Ze swojej strony zapewniamy profesjonalny i oddany zespół realizacji, utrzymania oraz rozwoju projektu.Jak zacząć?

Aby zacząć z nami współpracę, wystarczy przesłać nam opis pomysłu. W odpowiedzi, prześlemy pytania precyzujące lub podamy gotową wycenę. Nasz analiza i wycena są niezobowiązujące i nie wiąże się z żadnymi opłatami.

Just Say Hello